sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Nové materiály dávají přístřeškům nové možnosti

23.2.2018

Nejrůznější nové materiály nabízejí ve stavebnictví podstatně širší možnosti. V dobách minulých jsme se museli spolehnout pouze na přírodní materiály. Moderní materiály posouvají vývoj přístřešků vpřed.

Číst dál...

Jaký přístřešek pro auto si vybrat a z jakých materiálů?

14.2.2018

Mnohdy má rodina k dispozici jednu jedinou garáž, a přitom aut přibývá. Jak vyřešit takovou situaci? Nedá se dělat nic jiného, než pořídit přístřešek na auto. Ale jaký? Poradíme vám.

Číst dál...

Propojte přístřešek na auto s garáží

8.2.2018

Jaké se objevují trendy u přístřešků? Budete se divit, ale i zde některé najdete. Především vzniká snaha o maximálně funkční a zároveň estetické řešení. Takové nabízí třeba spojení garáže s přístřeškem na auto.

Číst dál...

Moderní přístřešky sázejí na ten nejlepší polykarbonát

hliníkový přístřešek na auto

25.1.2018

Chcete moderní stání pro své auto? Potom je vhodnou volbou hliníková konstrukce v kombinaci s polykarbonátovým zastřešením. Vysvětlíme si proč.

Číst dál...

Jaké přístřešky jsou nejlepší? Ty univerzální

přístřešek na auto

10.1.2018

Přístřešky a zastřešení, respektive jejich volba se vždy řídí konkrétním účelem. Záleží na tom, k čemu přesně bude přístřešek sloužit, co pod něj potřebujete schovat. Podle toho si zvolíte konkrétní podobu. Existují plachtové přístřešky, hliníkové, ocelové. Mnohé z nich jsou dokonce univerzální a dají se použít k rozmanitým účelům. Proberme si tedy ty přístřešky, které slibují opravdu široké spektrum užití.

Číst dál...

Klasika versus moderna. Jaký přístřešek zvolit?

přístřešek

29.12.2017

Mnoho lidí si chce k domu pořídit také přístřešek pro auto, ale tak nějak si příliš neví rady s tím, jaký přístřešek vlastně zvolit. Postavit si svépomocí přístřešek, který bude ze stejných materiálů a stavebních technologií jako je rodinný dům, chalupa, nebo chata, u níž bude stát? Je to jistě nejefektnější řešení, ale bohužel také nejnákladnější.

Číst dál...

Pod šikovně řešenými přístřešky nezmoknete

15.12.2017

Venku leje jako z konve. I když mezi vstupní branou vašeho pozemku a obytnou budovou – tedy vaším rodinným domem nebo třeba chatou či chalupou je poměrně krátká vzdálenost, příchozí či příjezdová cesta není dlouhá, i tak stihnete dokonale zmoknout, než se sem dostanete.

Číst dál...

Přístřešek se hodí a moderní jsou různé styly

8.12.2017

Jedním ze zřejmě nejuniverzálnějších typů staveb jsou přístřešky. Mohou totiž posloužit k velice rozmanitým účelům. V zásadě se dá říci, že u každého typu domu, ať už je jakýkoli, se užije přístřešek. I když si třeba zpočátku říkáte, že všechno uložíte v domě a nepotřebujete žádné další prostory, nakonec brzy zjistíte, že všechno je trochu jinak. Že se vám prostě nějaký přístřešek hodí.

Číst dál...

Atypické tvary nejsou u moderních přístřešků ničím neobvyklým

přístřešky na auta

4.12.2017

Moderní přístřešky mohou mít spoustu různých tvarů. Klidně se mohou vyskytovat i přístřešky atypických tvarů. Ono pro každou zahradu, pro každý terén a charakter okolí se prostě nehodí klasický typizovaný přístřešek spočívající ve čtyřech sloupcích a ploché, nebo také pultové střeše. Mnohde si situace žádá ojedinělé řešení. Není problém ho připravit.

Číst dál...

Hliníkové přístřešky jsou dnes „in“

24.11.2017

Velice moderním a všestranně využitelným materiálem je hliník. Proto není divu, že právě hliník se používá na celou řadu nejrůznějších konstrukcí. Jeho výhodou je lehkost a snadná zpracovatelnost. Není problém z něho vytvořit nejenom jednoduché, ale i složité konstrukce.

Číst dál...

Přístřešky si žádají moderní materiály na míru

17.11.2017

Technika jde dopředu mílovými kroky. Přináší spoustu nových materiálů, které se dají velice efektivně využít i ve stavebnictví. Zatímco kdysi v dávné minulosti naši předkové znali většinou jenom klasické přírodní materiály jako kámen, dřevo, nebo ty, které si dokázali vyrobit, jako cihly nebo kovové slitiny, dnes se nabízí i materiály, které se s trochou nadsázky dají vyrobit takřka na míru.

Číst dál...

Pod přístřešky můžete vytvořit reprezentativní posezení

přístřešek

30.10.2017

Víceúčelový přístřešek k domu se velice hodí. Můžete ho použít třeba jako carport pro svůj vůz, posezení s přáteli kávy nebo čaje, večírek, nebo jako krytou venkovní dílnu, skladiště dřeva či stavebního materiálu, fantazii se prostě meze nekladou.

Číst dál...

Střecha z polykarbonátu dělá moderní přístřešek

12.10.2017

Potřebujete na sezónu vytvořit jednoduchý carport pro váš vůz, nebo třeba provizorně zastřešit materiál připravený na stavbu či dřevo na topení. Případně si chcete udělat krytý koutek pro řezání a sekání dřeva. K tomu všemu se hodí přístřešky. Nejlepší je vsadit přitom na moderní materiály s dlouhou životností.

Číst dál...

Moderní přístřešek pro váš vůz? Dejte přednost multifunkčnímu objektu z oceli

23.9.2017

Rychlý a levný způsob, jak vyřešit přístřešek pro váš vůz, to je moderní ocelový přístřešek. Zároveň může tvořit originální dominantu vašeho pozemku. V současnosti už totiž nejsou přístřešky jenom jednoduchý sloupky, jež nesou střechu, ale svébytným architektonickým a designérským objektem.

 

Číst dál...

Dřevěné garáže jsou elegantní a mají řadu výhod

16.8.2017
 
V současné době se do stále větší obliby dostávají mobilní garáže – např. betonové nebo montované garáže z kovu, kterým dají mnozí přednost před drahou a stavebně náročnou zděnou garáží. Ne do každého prostředí se však hodí beton nebo plech a na řadu tak přichází nejtradičnější materiál – dřevo.
 

Číst dál...

Proč si pořídit hliníkový přístřešek na auto?

8.8.2017

Potřebujete své vozidlo chránit před působením nepříznivých povětrnostních podmínek, jako je déšť, kroupy, sníh nebo přímé sluneční záření? Řešením může být pořízení klasické garáže, jejíž výstavba vám však zabere spoustu času, ubere spoustu peněz, a navíc představuje radikální zásah do koncepce a prostoru domu a pozemku. Opravdu se to však vyplatí?
 

Číst dál...

Proč je zastřešení vchodu důležité?

2.7.2017
 
Přístřešek nad vchodové dveře patří k přehlíženým stavebním prvkům, avšak jeho důležitost je vysoká – a to nejen z hlediska estetického, ale i praktického – proto by měl patřičnou stříškou disponovat každý vchod. 
 

Číst dál...

Jak si výhodně pořídit montovanou garáž?

Co jsou to montované garáže a je výhodné o jejich pořízení vůbec uvažovat? Na to se pokusíme najít odpověď v následujících řádcích. 
 

Číst dál...

Jak zvýšit životnost zahradní pergoly?

13.7.2017

Zahradní pergoly se těší velké popularitě. Je to také proto, že mohou mít nespočet podob i účelů. Mohou sloužit pro posezení, stolování, pořádání oslav, ale i jako pracovny, místa pro relaxaci nebo i k ryze praktickým účelům, například jako dřevníky nebo přístřešky na auto. Ale aby pergola plnila dobře a dlouho svůj účel, je třeba se o ni také patřičně starat.
 

Číst dál...

Přístřešek na auto jako elegantní a praktické řešení pro vaše vozidlo

6.7.2017
 
Většina lidí, kteří mají vlastní dům a pozemek, uvažují v souvislosti s vozidlem o pořízení garáže. Garáž poskytuje vozu bezpečí a dostatečný komfort. Je na ni však potřeba spousta místa a také času. Obdobné služby jako garáž přitom může poskytnout i otevřený přístřešek.
 

Číst dál...

Zahradní altán ochrání před deštěm i sluncem

29.6.2017
 
Chcete si také užít oběd s přáteli v zahradě bez prudkých slunečních paprsků nebo drobných kapek deště? Pak potřebuje plachtový zahradní altán. 

Číst dál...

Jak ochránit dřevo pergoly či altánu?

22.6.2017
 
Dřevo je materiál s nezaměnitelnou estetickou hodnotou a při správném zacházení dokáže sloužit velmi dlouho. Proto patří dřevo stále k nejoblíbenějším volbám při stavbách zahradních altánů, pergol, zimních zahrad a podobně. 
 

Číst dál...

Jak lze využít zahradní přístřešky?

21.6.2017
 
Venkovní přístřešky a zastřešení mohou být ideálním způsobem jak zvýšit praktický i estetický potenciál a možnosti využití zahrady nebo pozemku. Jedná se přitom o cenově velmi dostupné a časově poměrně nenáročné úpravy.
 

Číst dál...

Kdo bude montovat přístřešek na auto

20.6.217
 
Pořídit si přístřešek na auto v sobě obvykle zahrnuje i práci montérů. Záleží samozřejmě na objednávce, ujasnění a také nabídce, ale většinou je nejlepší možností, aby si tak tuto činnost provedla sama firma, výrobce a dodavatel přístřešků. 
 

Číst dál...

Netradiční varianty moderního přístřešku na auto

19.6.2017
 
Klasické přístřešky na auto jsou populární a časté, ale pro netradiční vozy existují i méně tradiční vzhledy takových přístřešků na auto. Lze tak zaparkovat cokoli, co je potřeba, jen je k tomu nutno uzpůsobit objednávku.
 

Číst dál...

Mnoho výhod přístřešku na auto

Pořídit si přístřešek na auto má mnoho výhod. Respektive výhody má samotný přístřešek, který je tak postaven. Zaručí nejen zastřešení vozu, ale i dalšího vybavení. Rozhodně se vyplatí si přístřešek na auto pořídit. 
 

Číst dál...

Ještě, než přijde garáž, postaví se přístřešek

15.6.2017
 
Osobní automobil potřebuje mít také svůj komfort při parkování. Není tak prazvláštní, že moderní přístřešky na auto si lidé nechávají montovat ještě dříve, než si nechají postavit garáž. 
 

Číst dál...

Přístřešek jako elegantní varianta parkování

14.6.2017
 
Moderní přístřešky na auto se stávají stále častěji montované u domů, ale i na místech, kde se často parkuje. Není divu, jsou totiž moderního vzhledu a zajistí vozu dostatečný komfort při parkování. Navíc je možno si vybírat z mnoha variant provedení. 
 

Číst dál...

Přístřešek na auto jako nadčasový prvek

13.6.2017
 
O přístřešcích na auta se toho v poslední době tvrdí mnoho, ale ne všechno je pravda. Lidé se domnívají, že takový přístřešek je náhradou za garáž, ale to také není pravda. K čemu tedy přístřešek je?
 

Číst dál...

Provedení moderního přístřešku

12.6.2017

Když je před domem namontován přístřešek na auto, je to vhodné místo pro parkování vozu z mnoha důvodů. Nutno podotknout, že přístřešek na auto rozhodně funkci garáže nenahrazuje. Může ji jen podpořit. 
 

Číst dál...

K čemu může také přístřešek sloužit

24.5.2017
 
Když se podíváme po ulicích českých měst, nebo obcí, zjistíme, že vozy, které parkují u cesty, na ulicích a nezastřešené, jsou často dost znečištěné. I to je důvod k tomu mít přístřešek na auto
 

Číst dál...

Jak mít vůz připraven vždy k jízdě

23.5.2017

Základem správně připraveného vozu je také jeho dobrý stav. A ten bude zachován v případě, když se auto bude co nejvíce chránit před vnějšími vlivy. S tím v moderní době pomůže nejlépe přístřešek na auto.
 

Číst dál...

Čistota vozu je důležitá

 
22.5.2017
 
Při přemýšlení, jak často vlastní vůz využíváme, se můžeme dostat na zajímavá čísla. A často dost překvapující a vysoká. Osobní automobil je pro mnoho lidí velice nezbytnou součástí života. Na čistotu by se tak jistě měl brát ohled. 
 

Číst dál...

Volba vhodného přístřešku

19.5.2017

Stabilní přístřešek na auto je nejen vhodný doplněk před dům, ale také a to především pro ochranu vozu. Může se to zdát přehnané, ale pravdou je, že i taková, poměrně jednoduchá konstrukce je schopna zajistit kvalitní ochranu vozu, zaparkovaného pod ní. 

Číst dál...

Je dobré mít přístřešek na auto?

18.5.2017

Volba, zda zvolit přístřešek na auto nebo ne, je často spjatá s odpovídáním na řadu, leckdy i zapeklitých otázek. Přístřešek na auto však není náhradou za garáž. 
 

Číst dál...

K čemu lidé užívají přístřešek na auto

17.5.2017

Většina lidé to nevnímá pokud jej sama nemá, ale pokud se zaměříme, uvidíme, že přístřešky na auto jsou stále častým a častějším příbytkem u stavěných domů. 
 

Číst dál...

Čemu všemu může přístřešek zabránit

16.5.2017
 
Není divu, že přístřešků na auto hodně přibývá. A to nejen u domů, ale i v areálů firem a tak dále. Důvody mohou být jakékoli, pravdou je, že především důležitým bodem je i ochrana vozu.
 

Číst dál...

Parkování vozu může být bezpečné díky přístřešku

15.5.2017
 
Přístřešky na auto jsou dnes často montovány, protože nabízí potřebný komfort pro osoby i zaparkované auto. Nelze však přístřešek na auto srovnávat s běžnými garážemi pro parkování.
 

Číst dál...

Přístřešek na auto může mít více funkcí

11.5.2017

 
Dnešní přístřešky na auto se často staví a montují v přímém kontaktu s domem, u kterého mají stát. A to je také důvodem, proč mají takové přístřešky více funkcí, než že slouží jako přístřešek na auto. 
 

Číst dál...

K modernímu domu také moderní přístřešek

10.5.2017

Není to až tak zvláštní. Moderní přístřešky na auto jsou stále žádanějším artiklem. A žádané budou i nadále. Moderní přístřešky jsou jak moderního vzhledu, tak plně funkční.
 

Číst dál...

Jak si vybrat vhodný přístřešek na auto

9.5.2017

 
Přístřešek na auto je moderní způsob, jak parkovat vůz a přitom mít auto také jistým způsobem zabezpečeno. Vhodný přístřešek si je potřeba vybrat podle potřeb a umístění. 
 

Číst dál...

Cena za přístřešek na auto

5.5.2017
 
Šetřit je určitě vhodné, ale je to určit na správné místo. Jsou lidé, kteří mají dojem, že šetří, ale spíše kupují nekvalitní výrobky. To se snadno může stát. 
 

Číst dál...

Proč jsou přístřešky na auto moderní

2.5.2017

Že se stále více používají moderní přístřešky na auto je známo. Každopádně je otázkou, proč se nazývají moderními, pokud už se užívají několik let, možná i několik desetiletí.
 

Číst dál...

Životnost přístřešku na auto

 
28.4.2017
 
Není ničím neobvyklým, že se stále více na trhu, ale i u domů, na zahradách a v areálech firem, objevují přístřešky na auto. Jsou populární a splňují hlavní účel zastínění auta a ochranu vozidla obecně. 
 

Číst dál...

Jsou přístřešky na auto bezpečné?

27.4.2017

V době, kdy se přístřešky na auto stávají běžnou součástí života a většina domů je aplikuje, rojí se také otázky týkající se bezpečnosti takového přístřešku na auto. 

Číst dál...

Přístřešek na auto jako vhodná volba

26.4.2017

Je možno si povšimnout, že se na zahradách, u domů, před domy a v areálech firem objevují přístřešky na auto. Jsou to výteční pomocníci, kteří mají mnoho významů. Především ten, že chrání vůz. 
 

Číst dál...

Jaký může být přístřešek pro auto

25.4.2017

 
Jak zajistit autu životnost i při častém užívání. To je možná téma, které bude současné, protože při moderním způsobu života se to tak také děje. 
 

Číst dál...

Důvody, proč mít přístřešek na auto

24.4.2017

Moderní přístřešky na auto jsou často stavěny nejen v areálů firem, ale také na soukromých pozemcích u domů, kde slouží pro zastřešení automobilů, ale i motocyklů nebo k jiným účelům.
 

Číst dál...

Jaké přednosti má přístřešek na auto

21.4.2017

Rychlá moderní doba vyžaduje také rychlý pohyb kupředu a tak i potřebný zápal do dění. Nic nesmí být omezené, zvláště právě zmíněný pohyb ne. Proto je vhodné mít přístřešek na auto, který částečně nahrazuje činnost garáže a přitom dovoluje neomezeně užívat vlastní vůz.

Číst dál...

K čemu slouží přístřešek na auto

20.4.2017

Není to tak dávno, co se přístřešky na auto objevily na českém trh jako novinka. V současné době jsou dost populární a oblíbené pro svoji bezprostřednost a dobrý užitek. Mají mnoho dobrých vlastností, které si ihned každý neuvědomí. 

Číst dál...

Jaká může být střecha přístřešku na auto

19.4.2017

Důležitou součástí každého přístřešku na auto je jeho střecha. Střecha je nezbytná a musí být také dost pevná a odolná. Tvoří velice nepostradatelnou součást přístřešku na auto. 
 

Číst dál...

V čem má výhodu přístřešek na auto

18.4.2017

Moderní doba potřebuje také moderní prostředky k zabezpečení. Moderní přístřešky na auto jsou produktem, který má budoucnost. Především proto, že nabízí přesně to, co lidé v dnešní době potřebují. 
 

Číst dál...

Jak vyrobit přístřešek na auto

13.4.2017
 
V dnešní době je moderní nechat si montovat přístřešek na auto. Má to mnoho výhod a také využití. Nejen na auto, ale i jiné dopravní prostředky a jiné využití. Jak si tedy takový přístřešek pořídit?
 

Číst dál...

Vzhled moderního přístřešku na auto, který neruší

 
12.4.2017
 
Hliníkové přístřešky na auto jsou velice populární nejen u nás, ale především ve státech vyspělé Evropy. Postupně si je lidé oblibují i u nás, právě díky svým vlastnostem. Hliníkové přístřešky na auto mají budoucnost. 
 

Číst dál...

Typ přístřešku pro osobní vůz

 
11.4.2017
 
Přístřešky na auto jsou dnes často užívaní nejen pro soukromé účely, ale mnohdy využívány pro firmy, na zastřešení ploch a to z jakéhokoli důvodu. Je tak důležité znát aspoň zběžně alternativy, které je možno volit. 

Číst dál...

K čemu lze moderní přístřešek na auto užít

10.4.2017
 
Přístřešek na auto je primárně určen pro udělení plochy pro parkování vozu. Každopádně se dá užít i jinak, v jiném podání, pokud je vhodně zvolen. 
 

Číst dál...

Dřevěné přístřešky na auto mají své kouzlo

 
7.4.2017
 
Moderní doba nabízí mnoho variant, jak zaparkovat svůj vůz a uštědřit mu prostor pro to, aby byl zbaven vlivu vnějšího okolí, jako jsou sluneční paprsky, déšť a také krupobití i mnoho dalších. To nabízí moderní přístřešky na auto.
 

Číst dál...

Moderní přístřešek na auto je z hliníku

 
6.4.2017
 
Vhodný přístřešek na auto je ten, který zcela zapadá do okolí esteticky a navíc má mnoho funkcí, nejen pro zastřešení automobilu. 
 

Číst dál...

Důvody pro pořízení carportu

 
5.4.2017
 
Lidé se obecně domnívají, že pokud mají garáž, nepotřebují mít přístřešek na auto. Což možná částečně pravda je, ale ne naprosto zcela.
 

Číst dál...

Volba střechy pro přístřešek

4.4.2017
 
Výběr přístřešku na auto není jen o materiálu a místa, kde bude moderní přístřešek na auto stát, ale také je nutno zvolit provedení střechy. 
 

Číst dál...

Levné přístřešky na auto

3.4.2017
 
Je dobré šetřit, ale rozhodně ne na důležitých věcech. Přístřešek na auto je tu od toho, aby sloužil dlouhá léta. Na trhu se sice mohou objevit velice levné varianty a provedení tohoto produktu, ale nejspíš konečná cena bude znát v odolnosti produktu.
 

Číst dál...

Moderní přístřešek s rovnou střechou

 
Přístřešek na auto s rovnou střechou je dost odolný proti silným vichrům z kterékoli strany, protože má vyváženou plochu. Má však také dost výhod. 
 

Číst dál...

Dřevěné přístřešky na auto mají styl

Nejen klasické kovové provedení s polykarbonátovou střechou je určeno pro moderní přístřešky na auto. Dřevěné přístřešky jsou dost oblíbené pro svůj, částečně přírodní vzhled.
 

Číst dál...

Přístřešek na dvě auta

Moderní přístřešky na auto jsou stále více populární. Proto se objevují i další prototypy přístřešků, jako jsou přístřešky na dvě auta.
 

Číst dál...

Elegance pro parkování je moderní přístřešek

Dnešní doba vyžaduje vyhradit i místo pro svůj vůz. Garáž je sice důležité místo, ale přece jen je zapotřebí také mít vhodné místo i venku. To zabezpečí moderní přístřešek na auto.
 

Číst dál...

Proč mít přístřešek na auto

 
I přesto, že je garáž součástí domu, je vhodné mít před svým domem přístřešek na auto. Má to hned několik důvodů a také výhod.
 

Číst dál...

Výběr moderního přístřešku na auto

 
Vybrat si vhodný přístřešek na auto může být nesnadný úkol, pokud předem nezjistí zájemce dostatek potřebných informací. 
 

Číst dál...

Přístřešky na auto jsou nadčasovou individualitou

 
Možná se v současnosti zadají přístřešky na auto před domem poněkud zbytečné. Ale opak je pravdou. Moderní přístřešky na auto se stávají populární a to především díky možnostem, které nabízí. 
 

Číst dál...

Přístřešky vhodné i k bazénům

 
K bazénu na zahradu se hodí nejen vhodný prostor k opalování, ale i případné zastřešení pro potřeby, když je to nutné. Najde se několik důvodů, každopádně přístřešek je ideální třeba jako ochrana před listím ze stromů.
 

Číst dál...

Zútulněte si zahradu i na chalupě

 
Potřebujete z nudného pozemku vybudovat útulnou zahradu? Poradíme jak na to. 
 

Číst dál...

Jaký vybrat typ střechy přístřešku

Důležité je vybrat správný přístřešek, například pro auto. Nicméně řeší se nejen materiál provedení i střechy, typ, či barva, ale také je zapotřebí volit správě typ střechy přístřešku.
 

Číst dál...

Jaký přístřešek na zahradu?

 
Zahrada dnes není jen místem pro odklad nepotřebného materiálu. Je to hlavně místo odpočinku aktivního i pasivního. 
 
 

Číst dál...

Jak vybrat zahradní domek

Vybrat si na zahradu vhodný zahradní domek může být někdy dost složité. Obzvlášť pokud je finanční rozpočet takřka neomezený a jde tak jen o volbu materiálu a provedení. 
 

Číst dál...

Rozdíl mezi pergolou a markýzou

 
Lidé si občas pletou pojmy jako je markýza a pergola. Sice mají něco společné, ale i odlišné, rozhodně se nejedná o synonymum.
 

Číst dál...

Plachtová garáž

Varianta levné garáže, která je navíc i skladná, mobilní a tak vhodná pro ty, co se často stěhují, nebo nemají stálé místo. To je plachtová garáž.
 

Číst dál...

Jakou garáž pro své auto vybrat?

 
Auto, motorka, ale i kolo. Všechny dopravní prostředky by měly mít své místo. Garáž je takovým místem ideálním. Jakou však vybrat?
 

Číst dál...

Jak si vyrobit přístřešek doma

Postavit přístřešek vlastními silami je poměrně složité, zvláště pro osoby, které jsou kutily – amatéry. Výroba vlastního přístřešku na auto, ale i terasu, posezení, není až tak jednoduchá, jak by se dalo očekávat.

Číst dál...

Altán není už jen dřevěná stavba

Doby, kdy klasický altán na zahradě byl pouze dřevěnou stavbou s obvykle okrasným zdobením, jsou dávno pryč. Existuje mnoho druhů altánů, které lidé volí pro umístění na svých zahradách. 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.